Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas VGTU sklaidė eurobaimes ir kvietė aktyviai dalyvauti referendume dėl narystės ES

2003 m. kovo 14 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas penktadienį lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universitete, kur susitiko su universiteto rektoratu, studentais ir dėstytojais, skaitė pranešimą ir diskutavo apie aktualiausius Lietuvos rengimosi narystei Europos Sąjungoje klausimus.

Diskusijoje buvo aptartos aukštojo mokslo raidos perspektyvos, koks turėtų būti šiuolaikinis universitetinį išsilavinimą turintis vadybininkas, techninių disciplinų specialistų poreikis Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, profesionaliai parengtų vadovėlių aukštosioms mokykloms poreikis ir kiti aktualūs klausimai.

Seimo Pirmininkui taip pat teko sklaidyti studentų ir dėstytojų nuogąstavimus, ar įstojus į Europos Sąjungą lietuviškus techninius terminus nepakeis angliški terminai. “Manau, kad įstojus į Europos Sąjungą techninių terminų panaudojimo, kaip ir kvalifikuotų specialistų poreikis tik didės”, pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas taip pat paragino studentus aktyviai dalyvauti gegužės 10-11 d. vyksiančiame referendume dėl narystės ES, patiems būti aktyviais savo ateities kūrėjais.

Susitikime Seimo Pirmininkas neišvengė studentų klausimo apie šiuo metu populiarią ekstrasensų ir kitų su tuo susijusias temas. Atsakydamas į klausimą A. Paulauskas pabrėžė, kad “šiandien neužtenka vien tiktai perskaityti horoskopą ir tikėtis, kad gyvenimas nuo to savaime pasikeis, siekiant užsibrėžtų tikslų reikės daug ir nuosekliai dirbti”.

 

Seimo pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 03 14.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas