Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas aukštai įvertino Lietuvos tekstilininkų pasiekimus rengiantis narystei Europos Sąjungoje

Kovo 13 d. pranešimas VIR

Ketvirtadienį lankydamasis Tarptautinėje tekstilės, namų tekstilės ir aprangos parodoje “Baltijos stilius”, Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pabrėžė, kad “Lietuvai dar tik keliant koją per Europos Sąjungos slenkstį, mūsų tekstilė ir apranga jau sėkmingai stovi anapus slenksčio, pamažu, tačiau nuosekliai užsitarnaudama gerą vardą Europos ir pasaulio rinkose”.

Seimo Pirmininkas išreiškė viltį, kad Lietuva šiose rinkose vis labiau įsitvirtins ne tik nebrangia kvalifikuota darbo jėga, bet ir taps Europos aprangos, tekstilės ir madų centru, atras savitą braižą, kuris ateityje iš tiesų bus plačiai tapatinamas su šios parodos pavadinimu.

“Manau, kad sąlygos tam tikrai yra – Lietuvoje tikrai netrūksta nei gilias tradicijas turinčių gamintojų, nei pačias aukščiausias mados viršūnes šturmuojančių mados kūrėjų ir dizainerių, nei vis sparčiau tobulėjančių dizaino specialistų rengimo centrų”, pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 03 13.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas