Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininko komentaras į kai kurių Seimo narių grasinimus interpeliacija

 

Kovo 5 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas reaguoja į kai kurių Seimo narių trečiadienį išsakytus priekaištus dėl Seime priimto įstatymo, leidusio nuomininkams privatizuoti butus namuose, kurie grąžintini teisėtiems savininkams.

Seimo Pirmininkas pabrėžia, jog “įstatymas Seime buvo priimamas vadovaujantis asmenų lygiateisiškumo principu, siekiant išspręsti žmonių, jau metų metus atsidūrusių neapibrėžtame nuomininkų statuse, problemas”.

A.Paulauskas taip pat pabrėžė, kad priimdamas įstatymo dėl nekilnojamojo turto grąžinimo pataisas, Seimas bandė rasti kompromisą tarp dviejų susipriešinusių visuomenės grupių – nuomininkų ir teisėtų savininkų. Pasak parlamento vadovo, priimti pataisas leido ir anksčiau priimti Konstitucinio teismo nutarimai dėl nuosavybės teisių atstatymo, jog kompensacija savininkams už nekilnojamą turtą yra lygiavertis nuosavybės teisės atstatymo būdas.

Tokius opozicijai priklausančių Seimo narių priekaištus Seimo Pirmininkas nesiima aiškinti kitaip, kaip persitvarkiusios opozicijos norą pademonstruoti savo aktyvumą.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2003 03 06.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas