Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su NATO generaliniu sekretoriumi

Vasario 27 d. pranešimas VIR

 

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas antradienį susitiko su NATO generaliniu sekretoriumi Džordžu Robertsonu (George Robertson).

Seimo Pirmininkas ir NATO generalinis sekretorius aptarė Lietuvos pasirengimą narystei Aljanse, NATO sutarties ratifikavimo klausimus, narystės NATO siekiančių “Vilniaus dešimtuko” grupės šalių bendradarbiavimą.

“Vilnius-10” šalių grupei priklauso Lietuva, Latvija, Estija, Slovakija, Slovėnija, Bulgarija, Rumunija, Albanija, Makedonija ir Kroatija

Dž. Robertsonas teigiamai įvertino Lietuvos pasirengimą tapti NATO nare tačiau taip pat pabrėžė, kad Lietuva ir toliau privalo stiprinti kovą su korupcija, vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

A.Paulauskas susitikime pristatė savo iniciatyvą gegužės mėn. pakviesti į Lietuvą “Vilniaus dešimtuko” šalių parlamentų vadovus ir aptarti tolimesnį šios grupės šalių parlamentinį bendradarbiavimą narystės Aljanse srityje.

Dž. Robertsonas teigiamai įvertino šią iniciatyvą ir išreiškė apgailestavimą, kad pats tuo metu negalės dalyvauti šiame susitikime. “Manau, kad idėja į Lietuvą pakviesti “Vilniaus dešimtuko” parlamentų vadovus yra gera iniciatyva, padėsianti ir NATO sutarties ratifikavimo procesui”, sakė Dž Roberstonas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2003 02 28.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas