Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Belgijos Atstovų rūmų Pirmininku

Vasario 7 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas tęsia vizitą Briuselyje. Penktadienį Lietuvos parlamento vadovas susitiko su Belgijos Atstovų rūmų Pirmininku Hermanu de Croo.

Susitikime su Atstovų rūmų Pirmininku A. Paulauskas domėjosi Belgijos parlamento pozicija dėl stojimo į Europos Sąjungą ir NATO sutarčių ratifikavimo, aptarė dvišalius Lietuvos ir Belgijos ryšius, bendradarbiavimo Europos Sąjungos erdvėje perspektyvas.

H. de Croo Seimo Pirmininką patikino, kad Belgijos parlamentas palankiai nusiteikęs sutarčių ratifikavimo atžvilgiu. Atstovų rūmų Pirmininkas taip pat pasiūlė Belgijos parlamento patirtį pertvarkant Seimo darbą rengiantis būsimam bendradarbiavimui su Europos Sąjungos institucijoms. “Mes turime savo tradicijas, kuriomis mielai galėtume pasidalinti su Lietuvos parlamentu”, pabrėžė H. de Croo.

Seimo Pirmininkas Belgijos parlamento vadovą pakvietė atvykti oficialaus vizito į Lietuvą.

Penktadienį A. Paulauskas taip pat susitiko su Belgijos Prancūzakalbių bendruomenės parlamento pirmininke Francoise Schepmans, su kuria aptarė Lietuvos ir Belgijos regioninio bendradarbiavo perspektyvas, kultūrinius ir mokslinius ryšius.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2003 02 07.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Seimo Pirmininko vizitai užsienyje

LR Seimas