Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas kritikavo “Kuro aparatūros” privatizuotojus

Sausio 30 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ketvirtadienį surengė pasitarimą, kuriame kartu su Ūkio ministru Petru Čėsna ir Valstybės turto fondo (VTF) vadovu Povilu Milašausku aptarė krizę išgyvenančios akcinės bendrovės “Kuro aparatūra” problemas ir tolesnį įmonės likimą.

Seimo Pirmininkas kritiškai įvertino Valstybės turto fondo veiklą parenkant investuotoją ir parduodant jam įmonę. “Investuotojai neįvykdė pagrindinių sutarties sąlygų ir panašu, kad ir nesiruošė jų vykdyti. Todėl kyla klausimas, ar Valstybės turto fondas viską padarė, kad būtų pasirinktas tinkamas investuotojas, galintis pagerinti situaciją ir iki privatizacijos didelių problemų turėjusioje įmonėje”, pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas taip pat atkreipė dėmesį, kad neryžtingai veikė ir valstybinės institucijos, kurioms “Kuro aparatūra” buvo skolinga, laiku neiškėlė bankroto bylos, leido išaugti milijoninėms skoloms valstybei.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2003 01 30.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas