Lietuvos Respublikos Seimas

Neįgalieji įteikė Seimo Pirmininkui prašymus su parašais

Gruodžio 2 d. pranešimas VIR

 

Šiandien neįgaliųjų visuomeninių organizacijų atstovai įteikė Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui prašymus su 15 tūkstančių parašų, surinktų per savaitę.

Įteiktame rašte prašoma peržiūrėti pensijų ir pašalpų neįgaliesiems politiką, mažinti neįgaliųjų diskriminaciją, pilnai finansuoti Neįgaliųjų metų veiksmų planą, atstatyti Nacionalinės žmonių su negalia programos finansavimo 2002 m. lygį.

Neįgaliųjų organizacijų atstovai pasidžiaugė, kad į paskutiniąją prašymo dalį Seimo Pirmininko iniciatyva jau atsižvelgta. Vyriausybės Seimui grąžintame pakoreguotame 2003 m. nacionalinio biudžeto projekte jau numatyta atstatyti 2002 m. Nacionalinės žmonių su negalia programos finansavimo lygį.

,,Dažnai pažeidžiamos neįgaliųjų teisės į švietimą, darbą. Daugiau dėmesio turėtumėme skirti aplinkos pritaikymui neįgaliųjų poreikiams”, pažymėjo Seimo Pirmininkas, pažadėjęs ir toliau dėti dideles pastangas sprendžiant žmonių su negalia problemas.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 12 02.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas