Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas su Panevėžio vadovais svarstė miesto plėtros perspektyvas

Gruodžio 2 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien priėmė Panevėžio miesto merą Visvaldą Matkevičių ir Panevėžio apskrities viršininko pavaduotoją Zitą Kukuraitienę.

Susitikime aptartos Panevėžio miesto ateities perspektyvos, Lietuvos didžiųjų miestų plėtros strategija. Panevėžio meras susitikime nuogąstavo, kad Seimo nutarimu patvirtintame Lietuvos bendrajame plane Panevėžys nepriskirtas prie didžiųjų šalies miestų. “Didžiųjų miestų plėtros strategija neturi aplenkti Panevėžio”, sakė V. Matkevičius.

Seimo Pirmininkas A. Paulauskas sutiko, kad esamą situaciją dar galima ištaisyti, tačiau tai priklausys ir nuo pačių Panevėžio politikų aktyvių veiksmų ir konsoliduotų pastangų miesto ir panevėžiečių labui. “Kyla klausimas, kur svarstant planą buvo ir ką veikė Panevėžyje rinkti Seimo ir miesto politikai?”, sakė A. Paulauskas. Parlamento vadovo nuomone tai, kad bendrajame Lietuvos plane Panevėžio neliko greta Šiaulių – nepakankamų Panevėžio miesto tarybos ir mieste išrinktų Seimo narių pastangų rezultatas.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 12 02.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas