Lietuvos Respublikos Seimas

PRANEŠIMAS SPAUDAI

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO

ŽMOGAUS TEISIŲ KOMITETAS

 

 

 

Spaudos tarnybai 2002-11-27

 

 

 

Komitetas 2002-11-27 posėdyje apsvarstė pasirengimo svarstyti Religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymo pakeitimo įstatymo projektą Nr.IXP-1929 bei Muitų tarifų įstatymo 6 straipsnio papildymo įstatymo projektą Nr.IXP-1930 procedūras.

Dalyvaujant Socialinės apsaugos ir darbo ministrės patarėjui T.Medaiskiui ir Socialinės politikos analizės ir prognozavimo departamento direktorei V.Safjan, Komitetas svarstė Socialinės apsaugos pagrindų įstatymo projektą Nr.IXP-2024, kuriam nepritarė, nes, Komiteto nuomone, siūlomas įstatymas savo turiniu yra socialinės apsaugos santykių įstatymas, o ne socialinės apsaugos pagrindų įstatymas.

Taip pat Komitetas svarstė UAB “Šalčininkų projektas” akcininko A.Dalinkevičiaus skundą dėl Seimo kontrolierės G.Račinskienės darbo. Komitetas, išklausęs Seimo kontrolierę G.Račinskienę ir susipažinęs su skundo medžiaga, nusprendė konstatuoti, kad Seimo kontrolierė G.Račinskienė nepažeidė Seimo kontrolierių įstatymu nustatytos skundo tyrimo tvarkos.

Aptarti kiti klausimai ir patvirtinta kitos savaitės komiteto posėdžio darbotvarkė.
Naujausi pakeitimai - 2002 11 28.
Eglė Gibavičiūtė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Žmogaus teisių komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas