Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas dalyvavo Lavoriškių pasienio veterinarijos posto atidaryme

Lapkričio 13 d. pranešimas VIR

 

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas lankėsi Lavoriškėse, kur dalyvavo Lavoriškių pasienio veterinarijos posto atidaryme.

Lavoriškių postas – antrasis Europos Sąjungos reikalavimus atitinkantis būsimos išorinės sienos veterinarijos postas, vienas iš trijų pasienyje su Baltarusija, pastatytas Europos Sąjungos Phare programos ir Lietuvos biudžeto lėšomis.

Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad naujausius Europos Sąjungos standartus atitinkantis postas atvers naują kokybę ir ne tik Lietuvos, bet ir būsimosios išsiplėtusios Europos Sąjungos gyventojams. “Turime suprasti, kokia atsakomybė teks mūsų šaliai tapus išorine Europos Sąjungos siena užtikrinant įvežtų maisto produktų saugumą”, sakė A. Paulauskas.

Savo kalboje Seimo Pirmininkas padėkojo Europos Sąjungai už suteiktą finansinę paramą. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojams padėkojo už sąžiningą ir nuoseklų darbą įgyvendinant Europos Sąjungos standartus, ginant vartotojų interesus ir užtikrinant jų aprūpinimą saugiais ir kokybiškais maisto produktais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 11 13.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas