Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiks su verslininkais

Lapkričio 8 d. Pranešimas VIR

Tęsdamas susitikimų “Prie kavos apie biudžetą” ciklą, Seimo Pirmininkas pirmadienį, lapkričio 11 d. 11 val. rengia kitų metų valstybės biudžeto aptarimą su Lietuvos verslininkų organizacijų atstovais.

Artūras Paulauskas susitiks su Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos, Smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos, Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacijos atstovais.

Susitikimo metu bus aptarti nacionalinio biudžeto pajamų surinkimo ir išlaidų paskirstymo tikslingumo, mokesčių reformos, bus diskutuojama dėl optimalaus biudžeto suformavimo varianto.

Prasidėjus 2003 - ųjų metų biudžeto projekto svarstymui Seime, parlamento vadovas inicijuoja aktyvų šio projekto aptarimą su įvairiomis visuomenės grupėmis.

Susitikimai “Prie kavos apie biudžetą” – tai Seimo Pirmininko iniciatyva kuo labiau įtraukti visuomenę į Nacionalinio biudžeto projekto svarstymą. Seimo Pirmininkas sieks, kad būtų kuo labiau atsižvelgta į žmonių pageidavimus ir pastabas, kol biudžetas dar nėra patvirtintas.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 11 08.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas