Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas tiesiogiai diskutavo su studentais ir internautais

Lapkričio 7 d. praneđimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien dvi valandas dalyvavo tiesioginėje telekonferencijoje. A. Paulauskas su Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Panevėžio studentais diskutavo apie Lietuvos aukštojo mokslo ateitį, finansavimą ir kitas aktualias problemas, atsakė į telekonferenciją tiesiogiai stebėjusių internautų bei “Delfi” interneto vartuose klausimus uždavusių interneto vartotojų klausimus.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas su studentais tiesiogiai bendravo iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto Centriniuose rūmuose esančios Distancinio mokymo salės.

Telekonferencijoje dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Šiaulių universiteto, KTU Panevėžio instituto studentai, Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius.

Seimo Pirmininkas išreiškė viltį, kad tokios telekonferencijos kuo plačiau bus panaudojamos ne tik mokslinėms, bet ir praktinėms reikmėms ir kuo greičiau taps kasdieniniu reiškiniu. “Matau didžiules tokių konferencijų perspektyvas ir džiaugiuosi, kad jos vis labiau tampa prieinamos aktyviausiai mūsų visuomenės daliai – akademiniam jaunimui”, išbandęs naujų informacinių technologijų galimybes pabrėžė Seimo Pirmininkas.

Šią savaitę tai jau trečioji Parlamento vadovo iniciatyva gvildenant jaunimui aktualias problemas ir aptariant juos dominančius klausimus.

Pirmadienį Seimo Pirmininkas su Jaunimo organizacijų tarybos atstovais aptarė kitų metų biudžeto projektą ir papildomo jaunimo programų finansavimo galimybes, trečiadienį Artūras Paulauskas Klaipėdoje susitiko su Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto ir Klaipėdos Jūreivystės kolegijos studentais, su kuriais diskutavo aktualiausiais švietimo klausimais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 11 07.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas