Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas pagerbė Pasaulio irklavimo čempionus

Lapkričio 5 d. pranešimas VIR

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pasveikino ir pagerbė Pasaulio baidarių irklavimo čempionato nugalėtojus Alvydą Duonėlą, Egidijų Balčiūną, Pasaulio baidarių irklavimo taurės laimėtoją Romą Petrukanecą bei jų trenerius.

,,Ačiū Jums, kad aukštai iškėlę nešate Lietuvos vėliavą, kad dar kartą auksu įrašėte žodį Lietuva į pasaulio sporto istoriją”, dėkojo sportininkams Artūras Paulauskas.

Anot Seimo vadovo, Lietuvos sportininkų dalyvavimas tarptautinėse varžybose garsina ir suteikia informacijos apie mūsų šalį visame pasaulyje.

Susitikimo metu sportininkai pasidalino savo mintimis ir planais dėl dalyvavimo kitų metų Pasaulio čempionate bei 2004 m. Olimpinėse žaidynėse. Taip pat buvo pasidžiaugta neseniai atrestauruota Trakų irklavimo baze, kurioje Lietuva jau gali rengti aukšto lygio tarptautines varžybas.

Artūras Paulauskas palinkėjo sportininkams bei jų treneriams sveikatos, ištvermės ir ryžto įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, siekiant olimpinių aukštumų bei garsinant Lietuvos vardą.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 11 05.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas