Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiks su Lietuvos neįgaliųjų organizacijų atstovais

Lapkričio 4 d. pranešimas VIR

Tęsdamas susitikimų “Prie kavos apie biudžetą” ciklą, Seimo Pirmininkas rytoj, lapkričio 5 d. 10 val. rengia kitų metų valstybės biudžeto aptarimą su Lietuvos neįgaliųjų visuomeninių respublikinių organizacijų atstovais.

Seimo Pirmininkas susitiks su Lietuvos invalidų reikalų tarybos, invalidų draugijos, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”, kurčiųjų draugijos, aklųjų ir silpnaregių sąjungos centro, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovais. Susitikime taip pat dalyvaus Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė.

Diskusijoje numatoma aptarti Nacionalinės žmonių su negalia socialinės integracijos programos finansavimą, Neįgaliųjų metų Lietuvoje veiksmų planui numatomus skirti biudžetinius asignavimus.

Prasidėjus 2003 - ųjų metų biudžeto projekto svarstymui Seime, parlamento vadovas inicijuoja aktyvų šio projekto aptarimą su įvairiomis visuomenės grupėmis.

Susitikimai “Prie kavos apie biudžetą” – tai Seimo Pirmininko iniciatyva kuo labiau įtraukti visuomenę į Nacionalinio biudžeto projekto svarstymą. Seimo Pirmininkas sieks, kad būtų kuo labiau atsižvelgta į žmonių pageidavimus ir pastabas, kol biudžetas dar nėra patvirtintas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 11 04.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas