Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas atidėjo vizitą į Maskvą

Spalio 25 d. pranešimas VIR

Dėl Rusijos sostinėje vykstančios įkaitų dramos Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas atidėjo spalio 27-29 dienomis planuotą oficialų vizitą į Maskvą. Apie tai Seimo Pirmininkas šiandien telefonu kalbėjosi su Rusijos Dūmos Pirmininku Genadijumi Selezniovu.

“Būtų nekorektiška šaliai, kurioje vyksta rimta kova su šimtų civilių žmonių gyvybėms grasinančiomis jėgomis, užkrauti dar ir savo vizito rūpesčius”, sakė Seimo Pirmininkas. G. Selezniovas patvirtino, kad šiuo metu visos Rusijos valdžios institucijos užsiima tik vienu klausimu – kaip išlaisvinti Maskvoje paimtus įkaitus.

A.Paulauskas Dūmos vadovui pareiškė užuojautą dėl tragiškų įvykių Maskvoje. “Manau, kad tai dar vienas iššūkis pasaulio visuomenei, kuris dar kartą patvirtina antiteroristinės koalicijos, kurioje mūsų šalys drauge dalyvauja, svarbą”, sakė Seimo Pirmininkas, pabrėžęs, kad esant poreikiui, Lietuva pasiruošusi Rusijai suteikti savo pagalbą.

Pokalbio metu sutarta ieškoti galimybių atidėtą Lietuvos parlamento vadovo vizitą surengti dar šiais metais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 10 25.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas