Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas biržiečius kvietė gyventi mobilesnį gyvenimo būdą

Spalio 11 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien lankėsi Biržų rajone. Pabiržės vidurinėje mokykloje Seimo Pirmininkas susitiko su mokyklos pedagogais, miestelio bendruomene.

A. Paulauskas biržiečius kvietė keisti gyvenimo būdą, aktyviai siekti mokslo ir žinių. “Jau seniai praėjo laikai, kai mūsų darbovietė buvo vos keli žingsniai nuo ten, kur gyvename. Šiandien kaip niekad reikia naujo mąstymo, mes visi turime gyventi daug mobiliau, ieškoti darbo ten, kur jo yra, o ne laukti kol jo atsiras už namo durų”, ragino Seimo Pirmininkas. Kreipdamasis į Pabiržės moksleivius, A. Paulauskas ragino juos aktyviau kibti į mokslus, siekti žinių. “Reikia mokytis, pasinaudoti įgytomis žiniomis. Tik tada mes pasaulyje tapsime lygiaverčiais”, sakė parlamento vadovas.

Susitikime Seimo Pirmininkas ir jį lydėję Švietimo ir mokslo, Sveikatos apsaugos, Socialinės apsaugos ir darbo, Žemės ūkio ministerijų atstovai atsakė į žmones dominusius klausimus, domėjosi didžiausiomis vietos bendruomenės problemomis.

Seimo Pirmininkas išsakė savo nuomonę ir dėl Lietuvos žemės ūkio ateities. “Šiandien mes išgyvename sunkų, pereinamąjį laikotarpį žemės ūkyje, tačiau jeigu ne per vienerius, dvejus, ar penkerius metus, anksčiau ar vėliau vis tiek turėsime kurti stambesnius, našesnius ūkius, galinčius išauginti ir pagaminti kokybišką, ekologišką produktą”, sakė A. Paulauskas.

Paklaustas, kada didės atlyginimai mokytojams, Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad kasdien vis labiau atsigaunanti Lietuvos ekonomika teikia vilčių, jog kitais metais galima tikėtis pilnesnio mokinių, o tuo pačiu ir mokytojų krepšelio. “Turime suprasti, kad pažanga pasiekiama palaipsniui, nes pirmiausiai reikėjo atstatyti tai, kas buvo sugriauta. Lietuvoje praūžė ne tik Anatolijaus, bet ir Adolfo, Gedimino uraganai”, sakė A. Paulauskas.

Šiandien Seimo Pirmininkas Biržų rajone taip pat apžiūrėjo netoliese įsikūrusią vieną didžiausių Lietuvoje bendrovei “Agaras” priklausančių galvijų skerdyklų, susitiko su bendrovės darbuotojais, apsilankė naujo skerdyklos komplekso statybvietėje.11 mln. litų vertės projektui 2002 m. UAB “Agaras” panaudoja specialiosios SAPARD programos lėšas.

Seimo Pirmininkas šiandien taip pat lankėsi su Rokiškyje, kur susitiko su rajono tarybos nariais, seniūnais, verslininkais, miesto gyventojais. Rokiškyje Paulauskas taip pat lankysis AB “Rokiškio sūris” gamykloje. Vakare Seimo Pirmininkas vyks į Zarasus, kur įvyks A. Paulausko susitikimas su Zarasų miesto ir rajono gyventojais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 10 11.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas