Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su “černobyliečių” atstovais

 

Spalio 8 d. pranešimas VIR

 

Asmenų, dalyvavusių likviduojant avarijos Černobylio atominėje elektrinėje padarinius, socialinė ir teisinė apsauga, jų teises reglamentuojančių teisės aktų vykdymas šiandien buvo aptarti Seimo Pirmininko susitikime su Lietuvos judėjimo “Černobylis” atstovais.

Seimo Pirmininkas domėjosi, su kokiomis pagrindinėmis problemomis kasdieniniame gyvenime susiduria “černobyliečiai”, ar pakankamai reglamentuotos jų teisės, kaip praktikoje veikia nukentėjusių nuo avarijos Černobylyje teises ir socialines garantijas reglamentuojantys teisiniai aktai.

A.Paulauskas pabrėžė, kad daugelis išsakytų problemų yra susiję ne su įstatymų ir teisės aktų leidyba, bet su jų vykdymu ir priežiūra. Seimo Pirmininkas pasiūlė artimiausiu metu surengti jungtinį pagal kompetenciją atsakingų Seimo komitetų ir ministerijų atstovų pasitarimą, kuriame būtų galima surasti konkrečius nukentėjusių nuo avarijos Černobylyje asmenų teisinės ir socialinės apsaugos pagerinimo būdus.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 10 08.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas