Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Kauno rajone domėjosi švietimo, žemės ūkio problemomis, kaimo turizmo perspektyvomis

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien lankėsi Kauno rajone, Raudondvaryje. Čia įsikūrusioje vienoje iš trijų Lietuvos kaimiškųjų gimnazijų Seimo Pirmininkas susitiko su mokyklos bendruomene, kaimyninių apylinkių mokyklų mokytojais, gimnazijos moksleiviais. Artūras Paulauskas domėjosi, kokiomis nuotaikomis gyvena, su kokiomis problemomis susiduria vietos pedagogai, gimnazijoje besimokantys moksleiviai.

A.Paulauskas pabrėžė Seime dėsiantis visas pastangas, kad mokinių krepšelis, nuo kurio priklauso ir mokytojų atlyginimo dydis, kitąmet pasipildytų didesnėmis lėšoms. “Mokytojai turi atsidėti savo tiesioginiam darbui, o ne lakstyti po parduotuves ieškodami, kur ir ką pigiau nusipirkti”, sakė Seimo Pirmininkas, pažadėjęs pedagogų išdėstytas problemas aptarti su Švietimo ir mokslo ministru.

A.Paulauskas taip pat viešėjo Raudondvario seniūnijos Bernatonių žemės ūkio bendrovėje, kurioje susitiko su bendrovės darbuotojais ir vadovais, apžiūrėjo bendrovėje auginamų 440 karvių fermą, aptarė pagrindines Lietuvos žemės ūkio sektoriaus problemas, šalį nualinusios sausros padarinius.

Seimo Pirmininkas šiandien taip pat apsilankė Kauno raj. Vilkijos apylinkių seniūnijoje, kur apžiūrėjo Antalkių kaime įsikūrusią Sadauskų kaimo turizmo sodybą, domėjosi šio naujo Lietuvoje verslo perspektyvomis.

Apžiūrėjęs sodybą, Seimo Pirmininkas išvyko į Jonavą, kur dalyvavo šventiniame Mokytojo dienos minėjime, susitiko su Jonavos rajono savivaldybės tarybos nariais, administracijos darbuotojais, seniūnais, Jonavos rajono verslininkais.

Šiandien vakare Seimo Pirmininkas taip pat lankysis Lietuvos didžiojo etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje, Ukmergėje dalyvaus moksleivių pavėžėjimui skiriamo “Geltonojo autobusiuko” perdavimo ceremonijoje, susitiks su Ukmergės rajono gyventojais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 10 04.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas