Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas sieks, kad kitų metų biudžete teisėsaugai būtų užtikrintas pakankamas finansavimas

Spalio 1 d. pranešimas VIR

Dabartinis teisėsaugos sistemos finansavimas, ateinančių metų valstybės biudžeto formavimo klausimai, susitarimo “Dėl kovos su nusikalstamumu ir korupcija sustiprinimo” įgyvendinimas šiandien buvo aptarti Seimo Pirmininko Artūro Paulausko susitikime su Seimo frakcijų nariais, teisėsaugos institucijų, Finansų ir Vidaus reikalų ministerijų atstovais.

Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad kitų metų biudžete teisėsaugai turi būti užtikrintas pakankamas finansavimas. “Lietuvos ekonomika atsigauna, valstybės pajamos didėja, tačiau situaciją reikia vertinti realiai, atsižvelgiant ir į bendrą numatomą šalies biudžetą”, sakė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas taip pat paragino teisėsaugos institucijų vadovus objektyviai įvertinti savo vadovaujamų institucijų poreikius, labai tiksliai išskirti ir detalizuoti prioritetines veiklos sritis dar prieš prasidedant biudžeto svarstymams Seime.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 10 01.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas