Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Uzbekistano Prezidentu

Rugsėjo 25 d. Pranešimas VIR

 

Lietuvos ir Uzbekistano dvišalis bendradarbiavimas, parlamentinių ryšių plėtojimo galimybės, kovos su tarptautiniu terorizmu perspektyvos šiandien buvo aptarta Seimo Pirmininko Artūro Paulausko ir Uzbekistano Prezidento Islamo Karimovo susitikime.

Uzbekistano prezidentas domėjosi Lietuvos integracijos į Europos Sąjungą eiga, kokią vietą Lietuvos parlamentas užims Lietuvai įstojus į šią organizaciją, kokiomis priemonėmis Lietuva gins savo interesus tapusi ES nare. I. Karimovas pasiūlė plėsti Lietuvos ir Uzbekistano parlamentų bendradarbiavimą. “Lietuvos parlamento patirtis mus labai domina, todėl norėtume palaikyti kuo glaudesnius dvišalius parlamentinius ryšius”, sakė Uzbekistano Prezidentas.

Susitikime daug dėmesio skirta ir veiksmų, nukreiptų kovai su tarptautiniu terorizmu aptarimui. “Prieš terorizmą reikia veikti ne žodžiais, bet konkrečiais darbais, su teroristais negalima rasti bendros kalbos”, pabrėžė I. Karimovas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 09 25.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas