Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas paragino greičiau spręsti profsąjungų turtą valdančio fondo statuso problemas

Rugsėjo 4 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas kreipėsi į Seimo Teisės ir teisėtvarkos bei Biudžeto ir finansų komitetus, prašydamas atlikti sisteminę Specialaus fondo veikiančioms ir besisteigiančioms profesinėms sąjungoms remti statuso analizę ir pateikti sprendimų būdus, kaip pašalinti šiuo metu esančius teisinius prieštaravimus.

Seimo Pirmininkas išreiškė susirūpinimą, kad jau beveik prieš 10 metų įkurtas fondas neturi aiškiai apibrėžto įmonės statuso. A. Paulauskas pabrėžė, kad iki šiol nėra aišku, kokia teise fondas valdo jam priskirtą sovietinių profsąjungų turtą, negali atlikti savo misijos šį turtą realizuoti ir tuo pačiu paremti su šiuo metu veikiančias ir besisteigiančias Lietuvos profesines sąjungas.

Seimo Pirmininko inicijuotame susitikime dalyvavo Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Algirdas Butkevičius, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Aloyzas Sakalas, Specialiojo fondo profsąjungoms remti direktorius V. Blaževičius, Finansų ir Teisingumo ministerijų atstovai.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 09 04.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas