Lietuvos Respublikos Seimas

Rinkimai Vokietijoje nepakeis požiūrio į Lietuvą, pabrėžė Bundestago atstovai

Rugsėjo 2 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien Seime susitiko su Volfgango von Stetteno vadovaujama Vokietijos Bundestago parlamentarų delegacija.

„Geri Lietuvos Seimo ir Vokietijos Bundestago santykiai didele dalimi yra didelis Jūsų nuopelnas“, pabrėžė A.Paulauskas. V. von Stettenas yra ilgametis Vokietijos parlamentinės grupės ryšiams su Baltijos valstybėmis vadovas, daug prisidėjęs prie Bundestago ir Seimo bendradarbiavimo stiprinimo, sprendžiant aktualiausius Lietuvai klausimus.

Seimo Pirmininkui pasidomėjus rinkimų į Bundestagą prognozėmis, Vokietijos delegacijos atstovų, rinkimuose konkuruojančių partijų narių krikščionio demokrato V. von Stetteno ir socialdemokrato Reinholdo Hillerio nuomonės išsiskyrė. Tačiau abu parlamentarai vieningai teigė, kad kaip bepasibaigtų rinkimai, Vokietijos pozicija dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO nepasikeis.

Darbą Bundestage ir politiko karjerą baigiančiam V. von Stettenui A. Paulauskas palinkėjo sėkmės kituose gyvenimo baruose. „Nepamirškite Lietuvos ir kuo dažniau lankykitės mūsų krašte“, sakė Seimo Pirmininkas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 09 02.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas