Lietuvos Respublikos Seimas

Lordas Owenas Seimo Pirmininkui patvirtino “Jukos” pasiryžimą ištraukti “Mažeikių naftą” iš skolų

Rugpjūčio 28 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien susitiko su “Yukos International UK” valdybos pirmininku lordu Davidu Owenu.

Seimo Pirmininkas išreiškė viltį, kad “Jukos” kompanijos atėjimas į “Mažeikių naftą” užtikrins rentabilų įmonės darbą ir efektyvų valdymą.

Lordas Owenas užtikrino, kad “Jukos “ bendrovė darys viską, kad “Mažeikių nafta” taptų sėkmingai dirbančia įmone. “Mes pasiryžę siekti, kad mūsų investicijos duotų pelno”, sakė D. Owenas. Pasak D. Oweno, “Jukos” pasirengę derėtis dėl “Mažeikių naftos” akcijų paketo perskirstymo ir kitų su “Mažeikų naftos” įmone susijusių sąlygų.

Seimo Pirmininkas akcentavo, kad visus klausimus susijusius su įmonės valdymu,reikia spręsti kuo greičiau. “Tikiuosi, kad Jūsų veikla bus sėkminga. Mums labiau svarbu, kad “Mažeikių nafta” pradėtų dirbti pelningai, duoti naudą, o ne nuostolius Lietuvos ekonomikai”, pabrėžė A. Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 08 28.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas