Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais

Rugpjūčio 22 d. pranešimas VIR

 

Smulkų ir vidutinį verslą reglamentuojančių įstatymų ir teisės aktų taikymas, pagrindinės verslininkams kylančios problemos, smulkaus ir vidutinio verslo ateities perspektyvos šiandien buvo aptartos Seimo Pirmininko Artūras Paulausko susitikime su Smulkiųjų verslininkų bendradarbiavimo tinklo atstovais.

Seime vykusioje diskusijoje taip pat dalyvavo Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, Ūkio ministras Petras Čėsna, Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo, teisingumo, žemės ūkio ministerijų, Statistikos departamento atstovai.

Verslininkai Seimo Pirmininkui skundėsi dar dažnai pasitaikančiu valstybės institucijų biurokratiniu požiūriu į smulkų verslininką, pritaikant pačias griežčiausias priemones už nedidelius pažeidimus, užuot pirmiausiai įspėjant ir išaiškinant dažnai besikeičiančių teisės aktų nuostatas.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitikime akcentavo, kad į smulkiųjų ir vidutinių verslininkų išsakytas problemas būtina atsižvelgti, ieškoti būdų supaprastinti mokesčių mokėjimo tvarką, aiškiau formuluoti smulkios įmonės apibrėžimo kriterijus.

“Rudens sesijoje Seimas svarstys smulkaus ir vidutinio verslo plėtros įstatymo pakeitimo projektą, todėl ypatingai svarbu atsižvelgti į visų interesų grupių pastabas ir pasiūlymus”, sakė A. Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 08 22.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas