Lietuvos Respublikos Seimas

S.Burbienės komandiruotės į Prancūzijos Respubliką 2002 04 18-20 d. ataskaita

Ataskaita apie dalyvavimą ET PA

Ekonominių reikalų ir plėtros komiteto posėdyje,

Paryžiuje, 2002 metų balandžio 19 dieną

Ekonomikos reikalų ir plėtros komitetas kasmet OECD (Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos) būstinėje Paryžiuje aptaria rudens sesijoje vyksiančius debatus apie OECD šalių plėtros tendencijas. Šiuose debatuose sesijos metu dalyvauja ir Kanados, Meksikos, Japonijos, kitų šalių, kurios yra OECD narės, bet nėra Europos Tarybos narės, parlamentarai.

Aptartas kolegos Andžejaus Vieloveiskio (Andrzej Wielowieysky), Lenkija, pirminis pranešimo “OECD ir pasaulio ekonomika” variantas. Posėdyje dalyvavo OECD Generalinis sekretorius p. Donaldas Džonstonas (Donald Johnston) ir išsakė savo požiūrį tiek į panešimo projektą, tiek į dabartinę ekonomikos būklę bei perspektyvas. Pokalbyje dalyvavo ir kiti aukšti organizacijos pareigūnai. Buvo atsakinėjama į klausimus, vyraujanti tema – kiek reikės laiko, kad pasaulio bendrai ir ypač JAV ekonomika atsigautų nuo smūgio patirto 2001.09.11. Prognozės visumoje buvo gana optimistinės, su nedidele atsargumo doze.

Sigita Burbienė
Naujausi pakeitimai - 2002 08 22.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo narių komandiruotės ir kelionės  >   2000 - 2004 m. ataskaitos  >   PRANCŪZIJA

LR Seimas