Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Čekijos ambasadoriumi

 

Lietuvos pagalba potvynio ištiktai Čekijai, Lietuvos ir Čekijos bendradarbiavimas šalinant stichinių nelaimių padarinius šiandien buvo aptarti Seimo Pirmininko Artūro Paulausko ir Čekijos ambasadoriaus Petro Voznicos (Petr Voznica) susitikime.

Seimo Pirmininkas išreiškė susirūpinimą dėl Čekiją ištikusio potvynio ir užtikrino, kad dės visas pastangas, kad nelaimės ištiktam kraštui Lietuva suteiktų reikiamą pagalbą. “Aš asmeniškai tuo domėsiuosi ir stengsiuosi, kad pagalba Čekijai būtų greita ir efektyvi”.

Čekijos ambasadorius Seimo Pirmininkui padėkojo už Lietuvos ketinimus paremti potvynio ištiktą Čekijos respubliką. “Čekija labai vertina, kad Lietuva taip greitai reaguoja į mus ištikusią nelaimę”, sakė P. Voznica, pabrėžęs, kad Lietuvos suteikta pagalba būtų labai reikalinga atkuriant Čekijos infrastruktūrą ir likviduojant potvynio padarinius. P. Voznicos teigimu, Čekijai labai praverstų vakcinos nuo ligų ir infekcijų, kurias gali sąlygoti ilgai nenusenkantis potvynio vanduo.

Čekijos ambasadorius savo ruožtu informavo, kad jei Lietuva kreiptųsi, Čekija galėtų padėti savo technika gesinat Lietuvoje dėl sausros vis dažniau įsiplieskiančius gaisrus.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 08 21.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas