Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas tikisi vaisingo Lietuvos ir Korėjos bendradarbiavimo IT srityje

Rugpjūčio 20 d. pranešimas VIR

 

Lietuvos ir Korėjos ekonominis bendradarbiavimas, dvišalių parlamentinių ryšių raida šiandien buvo aptarti Seimo Pirmininko Artūro Paulausko ir Korėjos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos draugystės su Lietuva grupės pirmininko Kim Hak Wono susitikime.

“Tikiuosi, kad šis Korėjos parlamentarų vizitas bus dar vienas pozityvus žingsnis plėtojant ne tik parlamentinį, bet ir ekonominį Lietuvos ir Korėjos bendradarbiavimą”, sakė A. Paulauskas. “Lietuvoje populiarėja korėjietiška elektronikos produkcija, automobiliai, ypač mūsų šaliai būtų naudinga glaudžiau bendradarbiauti informacinių technologijų srityje”, sakė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas išreiškė viltį, kad Korėjos atstovai aktyviai dalyvaus š.m. spalio mėnesį Lietuvoje vyksiančioje informacinių technologijų parodoje “Infobalt”.

Korėjos delegacijos vadovas užtikrino, kad Korėja stengsis padėti Lietuvai plėtojant ekonomikos ir verslo sritis, taip pat ir informacinių technologijų srityje, pasidžiaugė Lietuvos padaryta pažanga atkūrus nepriklausomybę. “Malonu matyti, kaip sparčiai nuo nepriklausomybės paskelbimo keičiasi Lietuva”, sakė K.Hak Wonas, pastebėjęs daug Lietuvos ir Korėjos istorijos paralelių.

Sužinojęs, kad K. Hak Wonas buvo 2002 m. pasaulio futbolo čempionato organizacinio komiteto pirmininkas, Artūras Paulauskas išreiškė pagarbą sklandžiam šio renginio organizavimui. “Tai buvo įspūdingas ir gerai organizuotas renginys”, sakė A. Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 08 20.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas