Lietuvos Respublikos Seimas

A.Paulauskas atsiprašo už kolegas

Liepos 4 d. pranešimas VIR

 

Šios dienos žiniasklaida išplatino pranešimus, kad vakar savo penkiasdešimtmetį švenčiantis Seimo narys Kęstutis Skamarakas per vakarinį posėdį tiesiog plenarinių posėdžių salėje siūlė vaišintis kolegoms Seimo nariams alkoholiniais gėrimais.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, šįryt gavęs visą informaciją, susijusią su šiuo įvykiu, pareiškė:

“Tai iš tiesų precedento neturintis faktas. Nebūdamas šio nemalonaus incidento liudininku, vis dėlto jaučiu ir savo kaltę, todėl atsiprašau visų rinkėjų, visos Lietuvos.

Tai ne vien Alkoholio kontrolės įstatymo, draudžiančio vartoti alkoholį valstybės valdžios ir valdymo institucijose, išskyrus oficialius priėmimus, pažeidimas. Šiuo precedento neturinčiu faktu kai kurie Seimo nariai pažemino salę, kurioje buvo paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas ir rinkėjus, kurie jais pasitikėjo rinkdami Seimo nariais.

Noriu užtikrinti, kad visi parlamentarai, dalyvavę istorinę salę ir Seimo nario vardą pažeminusioje akcijoje, gaus tinkamą įvertinimą”.

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 07 04.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas