Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Korėjos ambasadoriumi

Liepos 3 d. pranešimas VIR

 

Šiandien parlamente Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su naujai paskirtu Pietų Korėjos ambasadoriumi Čai Sank-duku (Choi Sang-duk). Ambasadorius teigė, kad Lietuva ir Korėja neturi jokių politinių problemų, tačiau norėtų plėsti ekonominius dvišalius ryšius. “Šiuo metu padarytume viską, kad ekonominiai santykiai gerėtų”, - akcentavo Čai Sank-dukas.

Seimo Pirmininkas pastebėjo, kad Korėjos ir Lietuvos ekonominiai ryšiai galėtų būti glaudesni. „Informacinių technologijų patirtis Korėjoje mums yra ypač įdomi”, - pabrėžė A.Paulauskas. Parlamento vadovas išreiškė pageidavimą matyti Korėjos atstovus šių metų spalio mėnesį Vilniuje vyksiančioje Tarptautinėje informacinės visuomenės technologijų parodoje „Infobalt”.

A.Paulauskas, pasveikinęs ambasadorių su puikiu Korėjos pasirodymu futbolo čempionate, teiravosi, kokį dėmesį futbolui skiria Korėjos vyriausybė.

Susitikimo metu taip pat buvo aptarta Lietuvos pažanga ES plėtros procese, artėjantys Prezidento ir Savivaldybių rinkimai ir galimi jų rezultatai.

 

Jurgita JELINSKAITĖ (396 208)
Naujausi pakeitimai - 2002 07 03.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas