Lietuvos Respublikos Seimas

Vokietijos ambasadorius atsisveikino su Seimo Pirmininku

Pranešimas VIR

2002 06 26

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien priėmė kadenciją Lietuvoje baigiantį Vokietijos ambasadorių Detlofą von Bergą.

Parlamento vadovas ambasadoriui padėkojo už darbą ir didelį asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos ir Vokietijos ryšius. „Pastaraisiais metais mūsų šalių santykiai labai geri, intensyvūs, o Jūsų darbas didele dalimi prisidėjo, kad šie santykiai būtent tokiais ir taptų”, – pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas pasidžiaugė, kad Vokietijos investuotojai vis labiau atranda Lietuvą ir pasveikino kompanijos „Ruhrgas" investiciją į Lietuvos dujų ūkį. D.von Bergas pabrėžė, kad Lietuvoje kuriamas palankus investicinis klimatas. „Aš jau investavau Lietuvoje, nusipirkdamas čia namą, o „Ruhrgas" investicija patvirtina investicijų Lietuvoje saugumą”, – sakė Vokietijos ambasadorius.

D.von Bergas teigiamai įvertino Lietuvos ir Vokietijos parlamentų ryšius, Bundestage ir Seime veikiančių tarpparlamentinių Lietuvos ir Vokietijos grupių veiklą.

A.Paulauskas domėjosi ambasadoriaus ateities planais, pasveikino su Vokietijos pergale pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje.

„Aš sakau Jums „iki pasimatymo”, o tai reiškia, kad mes dar tikrai pasimatysim", – atsisveikindamas sakė ambasadorius, pažadėjęs ir toliau dažnai lankytis Lietuvoje.

Baigęs kadenciją Lietuvoje, D.von Bergas dirbs generaliniu konsulu Gdanske, Lenkijoje.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 06 26.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas