Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas su Premjeru aptarė smulkiųjų verslininkų ir prekeivių padėtį

Birželio 13 d. pranešimas VIR

 

 

Pokalbyje su Ministru Pirmininku Algirdu Brazausku Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pasiūlė atidėti Vyriausybės nutarimo, kuriuo nuo birželio 1 d. pagal patentus dirbantiems smulkiesiems verslininkams ir prekeiviams buvo įvesta buhalterinė apskaita.

Premjeras pritarė, kad buhalterinės apskaitos įvedimui nebuvo tinkamai pasirengta ir pažadėjo, kad artimiausiu laiku šio Vyriausybės nutarimo įsigaliojimas bus atidėtas.

Birželio 10 d. Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė prie Seimo mitingavusių smulkiųjų verslininkų ir prekeivių atstovus, pasisakančius prieš apskaitos patentininkams sugriežtinimą.

Susitikime pas Seimo Pirmininką smulkiųjų verslininkų ir prekeivių atstovai neprieštaravo, kad apskaita jų darbui yra būtina, tačiau prašė ieškoti būdų apskaitą supaprastinti, atsižvelgiant į prekybos turguje specifiką.

A. Paulausko nuomone, buhalterinės apskaitos įvedimui nebuvo pasiruošta, todėl atidėjus jos įvedimą, reikia ieškoti priimtino ir Vyriausybei, ir verslininkams sprendimo.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 06 13.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas