Lietuvos Respublikos Seimas

Dėl Pilaitės golfo laukų Seimo Pirmininkas kreipėsi į Vyriausybę, Vilniaus savivaldybę ir STT

Gegužės 16 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas kreipėsi į Vyriausybę, Vilniaus savivaldybę, prašydamas ištirti sprendimų, susijusių su golfo laukų Vilniaus Pilaitės mikrorajone statyba, teisėtumą ir informuoti apie tyrimo rezultatus ir priimtus sprendimus.

Seimo pirmininkas taip pat kreipėsi į STT, prašydamas ištirti golfo laukams skirto sklypo įregistravimo Nekilnojamojo turto registre teisėtumą ir nustatyti šiuos dokumentus pateikusius pareigūnus.

Vilniaus miesto bendrajame plane ši teritorija pažymėta kaip rekreaciniai miškai, todėl Seimo Pirmininko nuomone, akivaizdu, kad keičiant Pilaitės mikrorajono sklypo paskirtį, buvo pažeista žemės pagrindinės tikslinės paskirties nustatymo tvarka.

Gegužės 2 d. į Seimo Pirmininką kreipėsi daugiau nei 800 Pilaitės ir Karoliniškių mikrorajonų gyventojų, nesutikdami, kad šių rajonų prieigose esančioje 120 ha teritorijoje būtų įrengti golfo laukai, išnaikinant dalį ten esančio rekreacinio miško.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 05 16.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas