Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas priėmė ,,Linavos” atstovus

Gegužės 6 d. pranešimas VIR

 

 

Pirmadienį Seimo Pirmininkas priėmė Lietuvos vežėjų asociacijos ,,Linava” Prezidentą A.Kondrusevičių ir asociacijos sekretorių A.Darginavičių. Susitikimo metu buvo aptartos Lietuvos vežėjų problemos.

Asociacijos atstovai kreipėsi į Artūrą Paulauską prašydami politinės paramos, sprendžiant Rusijos ir Baltarusijos taikomų sankcijų Lietuvos vežėjams problemą.

A.Darginavičius pabrėžė, kad ,,Linava’’ yra sudariusi ir pateikusi nusižengusių įmonių sąrašą. Jo teigimu, dėl keliasdešimt prasižengusiųjų negali kentėti tūkstančiai įmonių, vykdžiusių teisėtą veiklą.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas informavo ,,Linavos” atstovus, kad Seime veikia Tarpparlamentinių ryšių su Rusija grupė, kurios nariai nuolatos susitinka su Rusijos parlamentarų delegacijomis. ,,Kreipsiuos į grupės vadovą, kad įtrauktų į darbotvarkes Lietuvos vežėjų problemą”, sakė Seimo Pirmininkas.

Jis pabrėžė, kad nors Linava yra visuomeninė asociacija, Lietuvos valdžiai turi rūpėti vežėjų problemos, kadangi tai yra daugiau nei 50 000 darbo vietų, mokami mokesčiai. “Reikia išnaudoti tarpparlamentinius ryšius ir prisidėti sprendžiant problemą, kiek tai leidžia kompetencija”, akcentavo A. Paulauskas.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 05 06.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas