Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas atsiriboja nuo kaltinimų dėl sūnaus protegavimo

Balandžio 29 d. pranešimas VIR

 

Reaguodamas į šiandien “Lietuvos ryte” išspausdintą publikaciją “Seimo Pirmininko sūnui - karjeros kopėčios”, kurioje teigiama, jog Vyriausybė pakeitė Mokestinių ginčų komisijos nuostatus, panaikindama amžiaus cenzą dėl į šias pareigas neva pretenduojančio A. Paulausko sūnaus Andriaus, Seimo Pirmininkas pareiškia niekuomet neprotegavęs savo sūnaus jokioms pareigoms užimti.

“Mano sūnus jau treji metai dirba mokestinių ginčų komisijoje ir turi visas galimybes siekti karjeros be jokios paramos ir pagalbos, o pats savo galva, savo žiniomis ir kvalifikacija”, pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas taip pat atkreipia dėmesį, kad dar praeitų metų rugsėjo mėn. įsigalioję Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai nenumato jokių amžiaus cenzų, todėl pakeisti ir su šiuo įstatymu suderinti mokestinių ginčų komisijos nuostatus yra tiesioginė Vyriausybės pareiga, o ne dėl kieno nors daroma protekcija.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 04 29.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas