Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas sklaidė nesutarimus dėl Telekomunikacijų įstatymo pataisų

Balandžio 18 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien surengė pasitarimą, skirtą aptarti rengiamas telekomunikacijų įstatymo pataisas. Pasitarime dalyvavo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos, Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos, pataisas rengiančios Susisiekimo ministerijos vadovai.

Balandžio 15 d. į Seimo Pirmininką kreipėsi bei Lietuvos radijo ir televizijos komisijos, asociacijos, tarybos, Lietuvos kabelinių bei regioninių televizijų, telekomunikacijų operatorių, transliuotojų asociacijų vadovai, prašydami atkreipti dėmesį į rengiamas naujas telekomunikacijų įstatymo pataisas, keičiančias Lietuvos transliuotojų licencijavimo tvarką.

Seimo Pirmininkas susitikimo dalyviams pasiūlė toliau ieškoti kompromisinio sprendimo, galinčio maksimaliai suderinti ir pataisų šalininkų, ir oponentų siekius.

A. Paulausko nuomone, įstatymo pakeitimo rengėjai turi surasti tvirtų argumentų, kodėl reikia keisti dabar egzistuojančią transliuotojų licencijavimo tvarką, o tik tuomet siūlyti pakeitimo variantus.

“Panašu, kad po šio susitikimo nesusikalbėjimo liko kur kas mažiau”, pabrėžė A. Paulauskas.

Dėl naujausio telekomunikacijų įstatymo pakeitimo varianto artimiausiu metu savo nuomonę išsakys ir Europos Sąjungos ekspertai.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 04 18.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas