Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas pasidžiaugė augančiomis statybomis ir naujais inkilais

Kovo 26 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien atidarė naująjį “Litexpo” parodų centro paviljoną ir “Litexpo” prasidedančią statybos bei remonto parodą “Resta”.

“Statybos tapo ekonomiškesnės, greitesnės, o patys pastatai – gražesni”, sakė Seimo Pirmininkas. Jis pasidžiaugė išaugusiais didžiausio Lietuvos parodų centro plotu ir statybos bei remonto parodos dalyvių skaičiumi.

“Praėjusieji metai Lietuvos statybininkams buvo palankūs, o rekordinis parodos plotas ir dalyvių skaičius rodo, kad šie metai bus ne mažiau sėkmingi ”, pabrėžė Seimo Pirmininkas. A. Paulauskas akcentavo, kad plečiant statybų rinką, yra būtina gerinti būsto kreditavimo sistemą.

Seimo Pirmininkas pasveikino gražią Vilniaus statybininkų mokyklos moksleivių idėją parodos metu “Litexpo” teritorijoje įrengti apie 20 įvairių formų inkilų. “Tai liudija ne tik apie ateinantį pavasarį, bet ir apie naujas statybas, naujus gyventojus naujuose namuose”, sakė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 03 26.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas