Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas paragino Lietuvai Konvente atstovaujančią delegaciją viešiau informuoti visuomenę

Kovo 8 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas paragino Lietuvos atstovus Konvente dėl Europos Sąjungos ateities viešai skelbti savo veiklos rezultatus, aktyviai bendradarbiauti su šiuo tikslu sudarytu visuomeniniu forumu.

Tokią nuomonę Seimo Pirmininkas išsakė šiandien susitikęs su delegacija, atstovaujančia Lietuvą Konvente dėl Europos Sąjungos ateities. Susitikime dalyvavo Lietuvos atstovai Konvente Seimo Pirmininko pavaduotojas Vytenis Andriukaitis, Seimo nariai Rolandas Pavilionis, Alvydas Medalinskas, Dalia Kutraitė – Giedraitienė, Užsienio reikalų viceministras Rytis Martikonis.

‘Lietuvos žmonės privalo turėti kuo platesnės informacijos, kokie sprendimai yra priimami Konvente, kokios pozicijos laikosi mūsų Seimo ir Vyriausybės atstovai, atstovaujantys mūsų valstybės interesams”, pabrėžė A. Paulauskas. Seimo Pirmininkas taip pat akcentavo, kad Lietuvos delegacija turi būti vieninga ir pirmiausiai rasti kompromisą tarpusavyje, “nes tik radus bendrą sutarimą viduje, galima tinkamai apginti mūsų interesus ir Konvento posėdžiuose”.

Seimo Pirmininkas pakvietė delegacijos atstovus viename iš artimiausių Seimo posėdžių pristatyti savo pirmojo įvykusio posėdžio Konvente rezultatus, artimiausius delegacijos planus ir rengiamus pasiūlymus dėl Konvento darbo.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 
Naujausi pakeitimai - 2002 03 08.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas