Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Suomijos Prezidente

Kovo 7 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien susitiko su Suomijos Prezidente Tarja Halonen.

“Lietuva ypatingai vertina visokeriopą Suomijos paramą Lietuvai siekiant narystės Europos Sąjungoje”, susitikime pabrėžė Seimo Pirmininkas.

Seimo Pirmininkas ir Suomijos Prezidentė aptarė Lietuvos pasirengimą narystei ES, dvišalius Lietuvos ir Suomijos santykius, Europos šalių bendradarbiavimą krizių prevencijos ir saugumo užtikrinimo srityse, Ignalinos atominės elektrinės uždarymo problematiką.

“Lietuva yra maža šalis ir mes puikiai suprantame, kad uždaryti Ignalinos atominei elektrinei jūsų valstybei reikalinga parama”, pabrėžė T. Halonen. “Visada pasisakau už glaudaus kompromiso ieškojimą”, sakė Suomijos Prezidentė. T. Halonen akcentavo, kad Europos Sąjungai reikia aiškaus atsakymo, kaip Lietuva ketina spręsti Ignalinos atominės jėgainės klausimą.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pasveikino Suomijos prezidentę, šiandien švenčiančią savo vardadienį ir įteikė puokštę gėlių, bei padovanojo Vilniaus vaizdų albumą.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2002 03 07.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2002 metai

LR Seimas