Lietuvos Respublikos Seimas

Sprendimas "Dėl išvažiuojamojo posėdžio į Utenos apskritį rezultatų"

2001 12 05 Nr.17

Komitetas, 2001 m. lapkričio 26 d. išvažiuojamojo posėdžio Utenos apskrityje metu aplankęs Molėtų ligoninę ir PSPC, Utenos PSPC, Utenos apskrities ligoninę ir aptaręs sveikatos apsaugos reformos eigą ir problemas apskrityje su apskrities viršininko administracijos, savivaldybių, SAM, VLK, Utenos TLK atstovais, sveikatos priežiūros įstaigų vadovais, nusprendžia:

1. Siūlyti Sveikatos apsaugos ministerijai įvertinti parengtą apskrities sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizavimo planą ir spręsti klausimą dėl jo patvirtinimo ar tolesnio tobulinimo iki š.m. gruodžio 20 d.

2. Siūlyti Sveikatos apsaugos ministerijai ir Utenos apskrities viršininko administracijai kartu su savivaldybėmis iki š.m. gruodžio 28 d. apsvarstyti gydytojų specialistų trūkumo apskrities ligoninėse problemą ir galimus sprendimus.

3. Siūlyti Sveikatos apsaugos ministerijai ir Valstybinei ligonių kasai iki š.m gruodžio 20 d. apsvarstyti pirminės sveikatos priežiūros paslaugų ir antrinės sveikatos priežiūros specialistų ambulatorinių konsultacijų ir atitinkamų diagnostinių tyrimų organizavimo ir apmokėjimo problemas ir galimus sprendimus.

4. Siūlyti Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ir Švietimo ir mokslo ministerijoms ir Visagino m. savivaldybei pagal savo kompetenciją apsvarstyti narkotikų vartojimo ir narkomanijos plitimo Visagine problemą ir galimus sprendimus iki š.m. gruodžio 28 d. ir pateikti pasiūlymus Komitetui.

 

 

 

Komiteto pirmininkas Kęstutis Kuzmickas
Naujausi pakeitimai - 2002 01 29.
Virginija Šukaitienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Sveikatos reikalų komitetas  >   Parlamentinė kontrolė  >   2002 metai parlamentinė kontrolė

LR Seimas