Lietuvos Respublikos Seimas

ŠMKK 2002-01-23 posėdis

1. Komitetas apsvarstė Seimo nario Edvardo Kaniavos įregistruotus pasiūlymus kino įstatymo projektui. Komiteto narės kultūros ministrės Romos Dovydėnienės pasiūlymu buvo nutarta iš dalies pritarti siūlomam pakoreguoti pornografinio filmo apibrėžimui, - kad į apibrėžimą būtų įrašyti lytiniai iškrypimai. Taip pat iš dalies pritarta ir siūlymui papildyti Vyriausybės įgaliotos institucijos, atsakingos už valstybės politiką kino srityje, funkcijas, įrašant jai priedermę siekti, kad Lietuvoje per metus būtų sukurtas bent vienas pilnametražis nacionalinis filmas.

2. Komitetas aptarė į 2002 m. pavasario sesija įtrauktinų teisės aktų sąrašą. Nutarta dar jį papildyti Komiteto narių pasiūlymais ir tvirtinti kitame posėdyje.

3. Diskusijoje su ikimokyklinio ugdymo asociacijos nariais apie ikimokyklinį ugdymą Lietuvoje ir Švietimo įstatymo projektą kalbėjo Švietimo ir mokslo ministerijos Ikimokyklinio ir pradinio skyriaus vedėja G.Šeibokienė, Specialiojo ugdymo sektoriaus vedėja R.Labinienė, Raseinių darželio vedėja S.Armalienė. Pasiūlymus Švietimo įstatymo projektui pateikė Ikimokyklinio ugdymo vadovų asociacijos prezidentė R.Braniauskienė.
Naujausi pakeitimai - 2002 01 23.
Alfonsas Ramonas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas