Lietuvos Respublikos Seimas

Žiniasklaida turėtų atsakingiau vertinti savo veiksmus, informuodama visuomenę apie kriminalinio pasaulio atstovus, mano Seimo Pirmininkas

 

Pranešimas VIR

2001 12 29

 

Seimo Pirmininkui nerimą kelia tendencijos, kai žiniasklaidoje nuolatos formuojamas patrauklaus nusikalstamo pasaulio autoriteto įvaizdis. “Tendencijos, kad vaikai iš kriminalinio pasaulio atstovų jau prašo autografų, o renginio vedėjui garbės reikalas yra paskelbti jame dalyvaujančio gerai žinomo recidyvisto pavardę, kelia didelį susirūpinimą, kokiu keliu turėdama tokius autoritetus pasuks mūsų jaunoji karta”, pabrėžė Seimo Pirmininkas.

Seimo Pirmininko nuomone, tokie pavyzdžiai gali paskatinti jaunimą sukti nusikaltimo keliu, todėl žiniasklaida irgi turėtų būti atsakingesnė, pasirinkdama, kokia informacija visuomenei yra išties reikalinga.

“Ateinančiais naujaisiais metais linkiu daugiau atsakomybės mums visiems – ir politikams, ir žiniasklaidai, ir visuomenei”, pabrėžė Artūras Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 12 29.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas