Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su pasaulio čempione

 

Pranešimas VIR

2001 12 10

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su pasaulio čempione grupinėse dviračių lenktynėse Rasa Polikevičiūtė, Lietuvos rinktinės vyr. treneriu Valerijumi Konovalovu, dviračių sporto federacijos prezidentu Gediminu Gruodžiu, federacijos generaliniu sekretoriumi Valentinu Rutkausku.

A. Paulauskas neslėpė savo susižavėjimo Lietuvos dviratininkių ištverme, padedančia joms ne tik įveikti tokias ilgas distancijas, bet ir nugalėti lenktynėse.

Pasaulio čempionė ir jos treneris V.Konovalovas su Seimo Pirmininku pasidalino įdomiausiomis lenktynių situacijomis, detalėmis, pergalių “paslaptimis”.

Rasa Polikevičiūtė lietuvaičių ištvermę paaiškino paprasčiausiu įpročiu, kuris yra išugdomas treniruotėse. Daugumoje komandų, pasak jos, yra nuolatinės lyderės, o lietuvaitės, kartais tik įveikę pusę distancijos, išsiaiškina, kuri šiandien labiausiai pasirengusi nugalėti, ir likusios ima dirbti jai, padėti nugalėti. “Tai ir yra mūsų raktas į pergales”, sakė pasaulio čempionė.

Seimo Pirmininkas A.Paulauskas pasaulio čempionę R.Polikevičiūtę, jos trenerį V.Konovalovą, federacijos vadovus G.Gruodį ir V.Rutkauską apdovanojo Padėkos raštais, medaliais su Seimo rūmų atvaizdu ir gėlėmis.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 12 10.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas