Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas laimėjimų parodoje - apie problemų “parodą”

 

 

Pranešimas VIR

2001 11 29

 

 

Šiandien Šiauliuose Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas atidarė parodą “Šiauliai – 2001”, kurią rengia Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir viešoji įstaiga “III tūkstantmetis”.

A.Paulauskas pasidžiaugė, kad paroda pakankamai išsamiai supažindina su tuo, kas sukurta, pagaminta, kokios paslaugos teikiamos Šiaulių regione, gerų žodžių pasakė apie bendroves “Baltic Vairas”, “Šiaulių tauro televizoriai”, “Šiaulių Stumbras”, kurių apyvarta gerokai išaugo.

Tačiau nors, pasak Seimo Pirmininko, paroda, kurioje demonstruojami regiono laimėjimai, nėra pati tinkamiausia vieta kalbėti apie problemas, tačiau nutylėti jas būtų visiškai neteisinga, nes “laimėjimai pirmiausia priklauso nuo problemų sprendimo tempų”. A.Paulauskas pastebėjo, kad “jeigu kas nors sugalvotų problemų parodą, tai rūmų, kuriuose tilptų tokios parodos eksponatai, ko gero, Šiauliuose ir nesurastume”. Iš ryškesnių tokios parodos “eksponatų” buvo paminėti įmonių bankrotai, nedarbas, čia pasiekęs 14,4 proc., ir menkas Šiauliuose sukuriamas BVP, kuris yra 10-čia procentų mažesnis, nei Lietuvos vidurkis.

A.Paulauskas palinkėjo, kad Šiaulių regiono laimėjimų paroda ne tik teiktų naujų vilčių ateičiai, bet ir mobilizuotų Šiaulius užimti deramą vietą Lietuvos ekonomikoje.

Po parodo atidarymo Seimo Pirmininkas išvažiavo į Mažeikius, kur susitiks su rajono vadovais, lankysis AB “Mažeikių nafta”.

Seimo Pirmininko patarėjas

Ferdinandas Kauzonas

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 11 29.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas