Lietuvos Respublikos Seimas

Dvišalis Lietuvos ir Rumunijos bendradarbiavimas turi aktyvėti, mano Seimo Pirmininkas

Pranešimas VIR

2001 11 27

 

 

“Dvišalis Rumunijos ir Lietuvos bendradarbiavimas dar nėra toks tamprus, koks galėtų būti, norėtųsi matyti jį kur kas intensyvesnį”,- susitikime su Rumunijos Prezidentu Ion Iliesku akcentavo Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas.

Rumunijos Prezidentas I. Iliesku pritarė, kad dvišaliai Lietuvos ir Rumunijos santykiai dar nėra pakankamai išplėtoti. Rumunijos Prezidento nuomone, kur kas daugiau abi šalys turėtų išnaudoti galimybes ekonominių santykių, regioninio bendradarbiavimo, investicijų, bendrų įmonių steigimo srityse.

Lietuvos Parlamento vadovas ir Rumunijos Prezidentas aptarė abiejų šalių integraciją į Europos Sąjungą ir NATO, dvišalio bendradarbiavimo klausimus. “Džiaugiuosi, kad mūsų šalių užsienio politikos tikslai sutampa ir tikiuosi, kad ir jūs ir mes pasieksime bendrų tikslų įgyvendinimo”, sakė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas Rumunijos Prezidentą supažindino su Lietuvos parlamento darbais, svarbiausiais artimiausio laikotarpio uždaviniais ir prioritetais.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2001 11 27.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas