Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas paragino Belgijos parlamentą greičiau ratifikuoti sutartį dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo

Pranešimas VIR

2001 11 27

Seimo Pirmininkas paragino Belgijos parlamentą greičiau ratifikuoti sutartį dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo. Tokią nuomonę Seimo Pirmininkas išreiškė šiandien susitikęs su Belgijos Atstovų rūmų Užsienio reikalų komiteto pirmininku Pierre Chevalier. “Lietuvos parlamentas sutartį dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo ratifikavo dar 1999 m., todėl dabar tikimės atsakomojo Belgijos parlamento žingsnio”, sakė Seimo Pirmininkas.

Susitikimo metu A. Paulauskas ir P. Chevalier taip pat aptarė Europos Sąjungos ateities perspektyvas, Lietuvos integraciją į ES ir NATO, nacionalinių parlamentų vaidmenį Europos integracijos procese.

Belgijos parlamento URK pirmininko nuomone, Europos Sąjungos institucinėje sistemoje ypatingai svarbu surasti vietą Nacionalinių parlamentų bendradarbiavimui. “Tą mes turime padaryti neapsunkindami ir taip sudėtingo ES institucinio aparato, siekdami dar labiau paspartindami Europos integracijos procesus”, pabrėžė P. Chevalier.

Seimo Pirmininkas akcentavo, kad Seime, o ypatingai Seimo Europos reikalų komitete vyksta aktyvios diskusijos dėl Europos sąjungos ateities, o šių diskusijų rėmai jau seniai išsiplėtė už parlamento ribų. “Seime svarstant kiekvieną įstatymą su ženkleliu “ES” vyksta aktyvi diskusija ne tik apie įstatymus, bet ir pačią Europos Sąjungą plačiąja prasme”, pabrėžė Seimo Pirmininkas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 11 27.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas