Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas Rukloje uždarė pratybas “Gintarinė viltis 2001”, susitiko su Lenkijos parlamento vadovu

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 09 06

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas Rukloje uždarė pratybas “Gintarinė viltis 2001”, susitiko su Lenkijos parlamento vadovu

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien apsilankė Rukloje, kur dalyvavo tarptautinių pratybų “Gintarinė viltis 2001” uždarymo ceremonijoje. Pratybų uždaryme dalyvavo ir Lenkijos Seimo Maršalas Maciejus Plazynskis.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pasveikino pratybose dalyvavusius karius iš 14 pasaulio šalių ir palinkėjo jiems toliau dėti visas pastangas palaikant taiką visame pasaulyje. "Manau, kad pratybų metu įgyti įgūdžiai bus naudingi visiems dalyviams, nes jų atstovaujamos šalys vienaip ar kitaip prisideda prie tarptautinių pastangų įtvirtinti taiką Bosnijoje, Kosove, Makedonijoje ir kituose krizių paveiktuose regionuose", pabrėžė Seimo Pirmininkas.

Seimo Pirmininkas ir Lenkijos Seimo Maršalas Rukloje aptarė dvišalius Lietuvos ir Lenkijos santykius, parlamentinį bendradarbiavimą bei artėjančius rinkimus Lenkijoje.

M. Plazynskis užtikrino, kad artėjantys rinkimai Lenkijoje užsienio politikos kryptims bei dvišaliams Lietuvos ir Lenkijos ryšiams įtakos neturės. "Integracija į ES ir draugystė su Lietuva - nekvestionuojami dalykai", sakė Lenkijos palamento vadovas.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas atkreipė Lenkijos Seimo Maršalo dėmesį ir į Lenkijoje avariją patyrusio ir sulaikyto turistinio autobuso vairuotojo S. Cedrono likimą. M. Plazynskis pažadėjo apie tai pasiteirauti Lenkijos teisingumo ministro.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 09 06.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas