Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas pritaria “Williams” ir “Jukos” susitarimui, tačiau mano, kad jo įgyvendinimui reikalingą įstatymo pakeitimo projektą reikia tobulinti.

2001-07-11

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas mano, kad įstatymo projekte reikia konkrečiai išvardinti tas Akcinių bendrovių įstatymo straipsnių nuostatas, kurios neturėtų būti taikomos “Williams” ir “Jukos” susitarimo įvykdymui.

Tokią nuomonę Seimo Pirmininkas išreiškė remdamasis Seimo Teisės departamento ir savo teisės patarėjų išvadomis. Ūkio ministerijos Seimui pateiktame įstatymo projekto išaiškinime teigiama, kad siekiant supaprastinti “Mažeikių naftos” įstatinio kapitalo mažinimo ir didinimo tvarką, siūloma netaikyti su tuo susijusių Akcinių bendrovių įstatymo reikalavimų.

Artūras Paulauskas išreiškė viltį, kad įstatymo projekto iniciatoriai ir sandorio šalių konsultantai bendromis pastangomis kuo greičiau pašalins jame esančius trūkumus.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2001 07 11.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas